Treningi Judo

Chętnych do zapisania się na zajęcia sekcji judo nożnej zapraszamy bezpośrednio na treningi.

Należy podkreślić, że każdy może zostać członkiem MKS KAROLINA, bez względu na to czy jest doświadczonym zawodnikiem, czy też nowicjuszem.

W przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.

Kadra Trenerska

Treningi sekcji judo prowadzi trener Józef Smoter – doświadczony zawodnik i trener  Judo.

Józef Smoter

Trener Judo

Obowiązki trenerów

Do obowiązków trenerów MKS Karolina należy:

  1. szkolenie zawodników w zakresie judo,
  2. prowadzenie ewidencji obecności zawodników,
  3. współpraca w zakresie prowadzenia polityki transferowej,
  4. opiniowanie potrzeb zakupu sprzętu sportowego,
  5. zabezpieczanie treningów,
  6. nadzór nad wykorzystywanym sprzętem sportowym,
  7. zabezpieczanie pierwszej pomocy medycznej w trakcie zajęć, w zakresie posiadanych uprawnień, oraz wezwanie profesjonalnej pomocy medycznej,
  8. zaopatrzenie drużyny w niezbędny sprzęt medyczny, spożywczy, sportowy, udostępniony przez Miejski Klub Sportowy „Karolina”,
  9. utrzymywanie kontaktu z opiekunami prawnymi zawodników.

Harmonogram i miejsce treningów

Wszystkie treningi piłki nożnej odbywają się na sali treningowej na Stadionie Miejskim ul. Sportowa 1 w Jaworzynie Śląskiej.

  • 17:00 – 18:00poniedziałki
  • 17:00 – 18:00wtorki
  • 17:00 – 18:00czwartki

Dokumenty rejestracyjne zawodników

Każdy kto chce dołączyć do treningów musi wypełnić i dostarczyć odpowiednie dokumenty.

Poniżej udostępniamy Państwu do pobrania dokumenty niezbędne do zarejestrowania zawodnika w MKS Karolina.

Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią ww. druków, a następnie o dwustronne ich wydrukowanie, wypełnienie, podpisanie i dostarczenie do biura MKS Karolina lub trenerowi bezpośrednio na zajęcia. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e-mail dostępny na stronie Kontakt lub bezpośrednio do przedstawicieli Klubu w biurze MKS Karolina.

Informacje o opłatach dostępne w menu głównym w zakładce Opłaty.